Kategorie
Nowości
Informacje
Polecamy
Szukaj

Wpisz szukany produkt


Wyszukiwanie zaawansowane
Newsletter
Zapisz się do naszego newslettera, a będziesz informowany o aktualnych nowościach i promocjach


Wskazówki użytkowe

Szanowni Państwo,

niewątpliwie aktywność fizyczna jest najskuteczniejszym ze znanych prozdrowotnych działań profilaktycznych oraz lekarstwem na wszelkiego rodzaju dolegliwości naszego ciała. Postęp cywilizacyjny doprowadził do sytuacji, że często o tym zapominamy. Produkty z oferty Galerii Zdrowie AT mogą być przez Państwa równie dobrze wykorzystywane do ćwiczenia na sali gimnastycznej, siłowni, ale również w domu. Dzięki temu Wasza aktywność fizyczna będzie nie tylko okazjonalna, ale codzienna. Ta regularność pozwoli Wam m.in. na:

  • zmniejszenie ryzyka występowania chorób serca,
  • obniżenie poziomu tkanki tłuszczowej i tzw. złego cholesterolu,
  • zmniejszenie ryzyka występowania nadciśnienia tętniczego,
  • zwiększenie poziomu wydolności fizycznej organizmu,
  • wzmocnienie aparatu kostno-stawowego i mięśni,
  • poprawę poziomu zdolności koordynacyjnych,
  • zmniejszenie ryzyka występowania upadków w starszym wieku,

a przede wszystkim pozwoli Wam cieszyć się pełnią życia, poprzez istotnie obniżenie poziomu stresu, związanego tak z aktywnością zawodową jak i codziennymi troskami.

Mamy nadzieję, że korzystanie z naszych produktów wpłynie na podniesienie poziomu Waszej sprawności fizycznej, jednak aby czuli się Państwo bezpiecznie podczas ćwiczeń prosimy o zapoznanie się z poniższymi radami i wskazówkami:

Przybory do ćwiczeń:

 

1. Wszystkie oferowane przybory do ćwiczeń, należy ustawiać na równym, stabilnym podłożu.
2. Przy korzystaniu z przyborów do ćwiczeń równoważnych, ze względów bezpieczeństwa należy umieszczać je na nieśliskim podłożu lub skorzystać z podkładek antypoślizgowych.
3. Szczególnie podczas ćwiczeń w domu należy pamiętać o zachowaniu bezpiecznej odległości od elementów wyposażenia pomieszczenia.
4. Dzieci powinny wykonywać ćwiczenia pod nadzorem osoby dorosłej.
5. Przed rozpoczęciem ćwiczenia należy sprawdzić stan techniczny przyboru.
6. Przybory można myć łagodnymi detergentami, spłukać letnia wodą i pozostawić do wyschnięcia.
7. Nie należy zostawiać przyborów w bezpośrednim kontakcie z emiterami ciepła.
8. Piłki ze względu na wymogi transportu wysyłamy w stanie nienapełnionym. Przed użyciem należy je napełnić powietrzem za pomocą kompresora, pompki do piłek lub do materacy. Piłkę napełniamy do momentu, aż osiągnie ona pożądaną wielkość, określoną na jej opakowaniu lub bezpośrednio na piłce. Podczas pompowania nie należy przekraczać wielkości piłki określonej przez producenta.

Obuwie Suecos®

Utrzymanie w czystości:

1.  Mycie: Buty należy opłukać pod ciepłą, bieżącą wodą (temperatura do 50ºC) przy użyciu wody z mydłem.

2.  Suszenie: Po wymyciu obuwie należy wytrzeć do sucha ściereczką lub pozostawić do obeschnięcia w temperaturze pokojowej.

Uwaga: Nie należy zostawiać obuwia w bezpośrednim sąsiedztwie emiterów ciepła lub wystawiać je na ekspozycję intensywnego światła słonecznego przez dłuższy czas. Wysokie temperatury mogą uszkodzić obuwie.

 


Koszyk
...jest pusty

Bestsellery
Promocje
Aktualności
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.